Mokesčių susigrąžinimas

Dirbote užsienyje? Susigrąžinkite permokėtus mokesčius!

Planuojate vasarai išvykt padirbėt į užsienį? Ar galbūt jau dirbote? Nepamirškite pasitikrinti, ar nepermokėjote pajamų mokesčių.

Daugiau nei 80% žmonių pirmą kartą išvykusių padirbėti į užsienį permoka pajamų mokesčius, nes darbdaviai nežino kokį pajamų tarifą jiems taikyti. O susigrąžinti mokesčius tikrai verta, nes vidutinė grąžinamų mokesčių suma gali siekti net 1400-2000 litų.

Kaip susigrąžinti užsienyje permokėtus mokesčius?

Dar būnant ir dirbant užsienyje reikia saugoti ir nepamesti iš darbdavio gaunamų algalapių. Taip pat  svarbu turėti ir kitus mokesčių grąžinimui reikalingus dokumentus, kurie kiekvienoje užsienio valstybėje yra skirtingi. Detalesnę informaciją, kokie dokumentai yra reikalingi, galite rasti čia.

Turėdami reikiamus dokumentus ar bent žinodami apytiksles uždirbtas pajamas ir sumokėtus mokesčius, Jūs bet kada galite pasitikrinti kiek mokesčių galite susigrąžinti, pasinaudodami nemokama mokesčių skaičiuokle.

Svarbu žinoti, jog yra grąžinami tik permokėti pajamų mokesčiai.

Jeigu pasiskaičiavus matote, kad permokėjote pajamų mokesčius, juos galite susigrąžinti kreipdamiesi į tos šalies, kurioje dirbote mokesčių inspekciją arba išvengti visų rūpesčių ir patikėti šį darbą šioje srityje dirbančioms bendrovėms. 

Mokesčių grąžinimo procedūra vidutiniškai užtrunka 45 – 120 dienų nuo Jūsų informacijos ir visų reikalingų dokumentų pateikimo, o susigrąžinti mokesčius galite net už 3-6 paskutinius finansinius metus.

Susigrąžinus permokėtus pajamų mokesčius iš svečios šalies, Lietuvos piliečiai papildomai apmokestinami nebus, kadangi Lietuvos Respublikos Vyriausybė su daugeliu užsienio valstybių yra pasirašiusi tarptautines „Dėl pajamų dvigubo apmokestinimo ir fiskalinių pažeidimų išvengimo“ sutartis siekiant išvengti Lietuvos piliečių gautų pajamų dvigubo apmokestinimo. Taigi Lietuvos piliečiams turėjusiems pajamas užsienio valstybėje, Lietuvoje jos apmokestinamos nebus. Daugiau informacijos apie kiekvienos šalies mokesčių grąžinimo procesą ir nemokamą pagalbą, galite gauti apsilankę internetinėje svetainėje www.mokesciugrazinimas.lt arba atvykę į mūsų biurą Kaune – Laisvės al. 67, LT-44304, Kaunas.

Nepalikite savo sunkiai uždirbtų pinigų užsienio mokesčių inspekcijoms!