Studentų verslo akademija: Pirmieji veiksmai? Dabar

2018-10-25
43

Esi verslus ir žinai, kad sugebėsi? Tik trūksta patirties ir žinių? Mintyse kirba daug dvejonių? Jei nors vienas teiginys tinka Tau, ateik į trečiąjį Studentų Verslo Akademijos seminarą – Pirmieji veiksmai? Dabar! Ir gauk atsakymus.

Nebuvai pirmajame ir antrajame seminaruose, nenusimink ir dalyvauk trečiajame, nes kiekvienas akademijos lektorius yra profesionalas verslo srityje ir gali atsakyti į klausimus – Ar sugebėsiu? Kaip pradėti? Ir kokie pirmieji veiksmai.

Studentų Verslo Akademija – tai trijų seminarų ciklas studentams norintiems save realizuoti verslo sektoriuje bei įgyti bazines žinias.

Seminarus veda garsiausi Lietuvoje verslo konsultantai, ugdymo specialistai, visuotinai pripažinti savo sričių profesionalai.

Trečiasis seminaras – „Pirmieji veiksmai? Dabar!“ jau lapkričio 15 d., ketvirtadienį, 18:00 val. KTU Auloje (Mickevičiaus g. 37, Kaunas)

Seminaro lektorius – verslo valdymo konsultantas, personalo atrankų ekspertas, ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas – Saulius Jovaišas.

Seminaras NEMOKAMAS!

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

Registracijos forma

Komentuok


Fakultetai