2017-2018 m.m.

2017 m. lapkričio 23 dieną sulaukėme svečių iš Panevėžio Minties gimnazijos.
Aleksandro Stulginskio universitete vėl apsilankė ASU klasė. Gimnazistai, lydimi mokytojų V. Juknienės, R. Vezbergienės ir o. Liškauskienės, dieną pradėjo paskaita apie karjerą, kaip pasirinkti savo gyvenimo kelią (Giedrė Giedraitytė). Taip pat, pasiskirstę grupėmis, mokiniai universiteto laboratorijose atliko augalų agrobiotechnologijų (lekt. dr. Ramunė Masienė) ir chemijos laboratorinius darbus (doc. dr. Milda Gumbytė).

2018 m. balandžio 25 d. Panevėžio Minties gimnazijos ASU klasės mokiniai sudalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto organizuojamose pavasario atvirų durų dienose.
Šį kartą prie ASU klasės prisijungė ir motyvuoti, gamtos mokslais besidomintys abiturientai. Tądien jie klausėsi diskusijos apie karjerą ir tėvų įtaką ją renkantis su Gabriele Martinosianaite ir jos mama ASU dėstytoja Lina Martinosianiene. Mokiniai turėjo galimybę išgirsti paskaitą apie Gedimino kalno problemas tiesiai iš darbų vykdytojo ASU docento dr. Raimondo Šadzevičiaus. Vėliau gimnazistai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose: Atsinaujinantys ištekliai ir žalioji energetika. Ar išgelbėsim pasaulį? (doc. E. Zvicevičius), Kas yra vitamino C bomba? Vaisiai ar daržovės? (dokt. Brigita Medveckienė), Bičių gyvenimo paslaptys ir netikėtumai (dokt. Neringa Juškevičiūtė).